linnenkarton 10 vel purper 30,5x30,5cm
Artikelnummer: linnenkarton - 001230/1140- 10 vel OverzichtMet een fijne textured structuur is dit cardstock van 12x12 inch te gebruiken bij scrapbooking. Dit stevige cardstock papier is van een hoge kwaliteit. U zit niet vast aan grote afnames, u kunt het gewoon per vel bestellen.
10 vellen in dit voordeelpak
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | papier met linnen struktuur |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 8718736014582 |
| mpn | LC-13 |
| Merk | Craftemotions |


