linnenkarton 10 vel zilvergrijs 30,5x30,5cm
Artikelnummer: linnenkarton - 001230/1330- 10 vel OverzichtKarton voor scrapbooking. Scrapbook karton is 30.5 x 30.5 centimeter en voorzien van een fijne linnenpersing.
10 vellen in voordeelpakket
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | papier met linnen struktuur |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 8718736014964 |
| mpn | LC-73 |
| Merk | Craftemotions |


