Noorwegen /Norway - Adventure Border - scrapbook papier
Artikelnummer: Scandinavie - Scrapbook customs - 0640 OverzichtNoorwegen themapapier voor het zelf maken van een scrapbook. 30.5 x 30.5 cm.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | Papier |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 646619389121 |
| mpn | 38912DSM |
| Merk | Scrapbook Customs |


