NYC Sightseeing Scrapbook Papier 30.5 x 30.5 cm
Artikelnummer: new york - scrapbook customs - 0179 OverzichtDit dubbelzijdige papier biedt een prachtige achtergrond voor je foto's van New York. Of je nu foto's hebt van het Vrijheidsbeeld of Times Square, dit papier maakt je lay-out compleet. De voor en achterkant zijn afgebeeld, wil je beide zijden gebruiken? Bestel dan twee vel papier!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | Papier |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 646619393302 |
| mpn | 39330 |
| Merk | scrapbook customs |


