United Kingdom - Journal - Scrapbook Tags voor Reis en Vakantie
Artikelnummer: Groot Brittannie - scrapbook customs - 0518 OverzichtDeze Journal scrapbook tags met een Groot-Brittannië-thema zijn de perfecte aanvulling op je reis- en vakantiejournal. Hoogwaardig en uniek ontworpen, deze tags voegen een speciaal tintje toe aan je scrapbooking projecten. Bestel nu en breng je creativiteit naar een hoger niveau! 30.5 x 30.5 centimeter. Wil je de voor- en achterkant gebruiken? Bestel dan twee vellen!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 30,5 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | papier |
| Toepassing | Scrapbooking |
| gtin | 646619369499 |
| mpn | 36949 |
| Merk | scrapbook customs |


