United Kingdom - Scrapbookpapier voor Reis en Vakantie
Artikelnummer: Groot Brittannie - scrapbook customs - 0139 OverzichtOntdek dit unieke 30.5 x 30.5 centimeter scrapbookpapier met een Groot-Brittannië-thema. Perfect voor het vastleggen van je reis- en vakantieherinneringen. Hoogwaardig en inspirerend design. Bestel nu en begin met creëren!
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 30,5 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | papier |
| Toepassing | Scrapbooking |
| gtin | 646619369468 |
| mpn | 36946 |
| Merk | scrapbook customs |


