Florida - Adventure Map - scrapbooking papier 12x12 inch
Artikelnummer: Florida - scrapbook customs - 0213 Overzicht30.5 x 30.5 centimeter scrapbook papier voor het plakken van vakantie foto's
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | Papier |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 646619385338 |
| mpn | 38533 |
| Merk | Scrapbook Customs |


