Berlin Brandenburger Gate Adventure - 30.5 x 30.5 cm
Artikelnummer: duitsland - scrapbook customs - 0738 OverzichtOp dit vel van De Brandenburger Tor (Gate) kun je heel veel foto's van deze bijzondere plek in Berlijn kwijt.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | Papier |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 646619380494 |
| mpn | 38049 |
| Merk | scrapbook customs |


