Madrid City Sights - dubbelzijdig scrapbook papier
Artikelnummer: spanje - scrapbook customs - 0707 OverzichtMadrid blijft als hoodstad vab Spanje erg populair. Op dit vel kun je je foto's plakken,
Op de achterzijde lopen de steentjes door, waardoor je er een mooie linker- en rechterpagina van kan maken.
Dan kies je voor 2 stuks.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | Papier |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 646619393265 |
| mpn | 39326 |
| Merk | Scrapbook Customs |


