kaartkarton 10 vel kersen rood 30,5x30,5cm
Artikelnummer: linnenkarton - 001230/1210 - 10 vel OverzichtKaartkarton, vierkant gekleurd papier 250 grams met linnenpersing en achterzijde glad. Voor scrapbooking, kaarten en andere projecten.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | karton |
| Toepassing | scrapbook, kaarten |
| gtin | 8718736014728 |
| mpn | LC-30 |
| Merk | Craftemotions |


