Gardening Plants scrapbook dubbelzijdig papier 30.5 x 30.5 cm
Artikelnummer: Natuur/Tuin - scrapbook customs - 0144 OverzichtMaak je scrapbook mooier met dit dubbelzijdige papier, perfect voor het vastleggen van je tuinavonturen. Dit 30.5 x 30.5 cm scrapvel biedt een prachtige achtergrond voor je (moes)tuin foto's.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | papier |
| Toepassing | scrapbooking, kaarten maken en decoratie projecten |
| gtin | 644619302793 |
| mpn | 30279 |
| Merk | scrapbook customs |


