Italy Pompeï Ancient Roman Ruins - Coordinates Map - scrapbook papier
Artikelnummer: italie - scrapbook customs - Italy Pompeï Ancient Roman Ruins - 0154 OverzichtGeef extra sfeer aan je vakantiefoto’s met dit scrapbook papier in Italiaanse stijl. Perfect voor het maken van een DIY-reisdagboek, want met de afmeting van 30,5 x 30,5 cm heb je genoeg ruimte om je mooiste foto's, teksten en decoraties samen te brengen. Voeg zelf meegebrachte items toe, zoals reisbescheiden en trein- of toegangskaarten, en maak van je foto's een blijvende herinnering. De voor- en achterkant tonen de coördinaten van Pompeï – wil je beide kanten gebruiken? Bestel dan 2 vel voor optimaal gebruik.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | Papier |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 646619308689 |
| mpn | 30868 |
| Merk | Scrapbook Customs |


