Zwart Linnenkarton - 10 vel 30.5 x 30.5 centimeter -220 grams
Artikelnummer: linnenkarton - 001230/1350 - 10 vel OverzichtVierkant hobby papier van 250 gram. Dit hobby papier heeft een afmeting van 30.5 x 30.5 centimeter. Met een fijne linnenpersing is dit papier zeer geschikt om te gebruiken bij scrapbooking en kaarten maken. De achterzijde is glad.
Dit pakket bevat 10 vel zwart karton.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | papier met linnen struktuur |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 8718736015008 |
| mpn | LC-58 |
| Merk | Craftemotions |


