Invullen
Artikelnummer: linnenkarton -| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | papier met linnen struktuur |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 0 |
| mpn | invullen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | papier met linnen struktuur |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 0 |
| mpn | invullen |
Multihobby.nl is er voor liefhebbers van scrapbooking, kaarten maken en journaling. Creatief bezig zijn met papier, stempels en het vastleggen van herinneringen staat centraal.
🚚 Snel in huis
Bestellingen worden binnen 2 werkdagen verzonden uit eigen voorraad.
📦 Gratis verzending
NL vanaf €39,95
BE vanaf €79
💳 Veilig betalen
iDEAL-WERO, PayPal, Creditcard, Debitcard en Apple Pay
✨ Meer dan hobbyspullen
Bij Multihobby.nl vind je materialen waarmee je herinneringen tastbaar maakt – papier dat voelt, kleuren die spreken en details die jouw creatieve projecten persoonlijk maken.
