South Dakota - Mount Rushmore state - 12x12 inch
Artikelnummer: USA overige staten - scrapbook customs - #35457 - 0242 Overzicht30.5 x 30.5 cm Scrapbookpapier. Thema South Dakota. Voor het plakken van vakantie foto's
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | Papier |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 646619363541 |
| mpn | 36158 |
| Merk | Scrapbook Customs |


