South Dakota -Mount Rushmore Monument - 12x12 scrapbookpapier
Artikelnummer: USA overige staten - Scrapbook customs - 0216 OverzichtVoor je vakantie scrapbook. Papier voor het plakken van vakantie foto's van dit geweldige Monument in South Dakota.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | Papier |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 767636536449 |
| mpn | P-0637 |
| Merk | Scrapbook Customs |


