Hungary- Discover - 12 x 12 inch papier
Artikelnummer: oost-europa - scrapbook customs - 0038 OverzichtFoto's inplakken op scrapbook papier, papier voor scrapbooking is er verschillende thema's. Het hier afgebeelde 30.5 x 30.5 cm scrapvel kun je gebruiken om je vakantie of thema foto's in te plakken. Zo maak jezelf een fotoboek wat weer een leuke herinnering is voor later.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30,5 cm |
| Breedte | 30,5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Gewicht | 10,001 Kg |
| Materiaal | Papier |
| Toepassing | Scrapbooking en kaarten maken |
| gtin | 646619351265 |
| mpn | 35126 |
| Merk | Scrapbook Customs |


